Yogurt of Bulgaria kosmetika

Didžiausią paklausą ir susidomėjimą turi tie ingridientai, kurie yra natūralūs, paprasti, išsiskiriantys savo poveikiu sveikai ir gražiai odai. Pirmiausiai tai liečia natūralius produktus – tuos, kuriuos yra sukūrusi pati gamta ir jokia technologija negali pasiūlyti geresnių produktų.

Kosmetikos linija „BULGARIJOS JOGURTAS“ – unikalus produktas, padedantis palaikyti sveiką, jauną, gražią odą, apjungia 2 ypatingus produktus – Bulgarijos Jogurtą ir Bulgarijos Rožės aliejų. Tai inovatyvi kosmetikos linija, skirta gerinti ir tobulinti Jūsų odos išvaizdą, aprūpinant ją trūkstamomis medžiagomis, siekiant „išlaisvinti“ natūralų grožį. Ši linija garantuoja pilną ir kompleksinę odos priežiūrą.

„YOGURT OF BULGARIA” – kompleksinė linija, dėka probiotinių aktyviųjų ingridientų, rožių aliejaus išskirtinumo, vitaminų, atlieka maksimaliai greitą ir aktyvų poveikį odai. Unikalių natūralių ingridientų derinimas tikint gamtos galia, padeda grąžinti odai jos grožį ir sveikatą. Kiekvienas šios linijos produktas stiprina poveikį kitų produktų, todėl naudojant priemones iš visos linijos, garantuojamas maksimalus efektas.

SVARBU:


  • be parabenų;
  • be dirbtinių dažiklių;
  • be alkoholio;
  • be perdirbtų naftos produktų;
  • be genetiškai modifikuotų organizmų – Lactobacillus bulgaricus;
  • puikus įsisavinimas.

AC YOGURT HYDROLYSATE – nepakartojami rūgštaus pieno proteinai, skystame pavidale, didina savo funkcionalumą ir maitinamąsias savybes. Atlikus trisdešimties dienų produkto, turinčio 5 % AC Yogurt Hydrolyaste,testą, įrodytas odos drėgnumo padidėjimas iki 12%. AC Yogurt Hydrolyaste, kaip aktyvusis ingridientas, be maitinimo dar turi papildomą būklės gerinimo efektą.

АC YOGURT DERMAL RESPIRATORY FAKTOR – fermentas, susintetintas aktyvinant gyvąsias Lactobacillus bulgaricus ląsteles ir išskirtas aukštų technologijų dėka. Tokiu būdu gautas produktas veikia kaip probiotikas, skatina kolageno gamybą, didina deguonies įsisavinimą, t.y. gerina odos kvėpavimą ląstelių lygyje 115%. Pagerėjus kvėpavimui, ląstelė padidina savo energijos atsargas, kas leidžia jai kovoti su žalingais aplinkos veiksniais ir su senėjimu. Geriausiai rezultatai pastebimi epidermyje, kuris tampa švarus, jaunas, atstatytas, subalansuotas.

© 2015 - 2020 UAB „Dalike" | dailios.lt ™