top of page

Beauty Hills kosmetika

Beauty Hills cosmetics – profesionali kosmetika iš Vokietijos.

Už Beauty Hills vardo stovi pasitikėjimas, aukšta kokybė bei neginčyjami rezultatai.

Kompaniją 2007 metais Vokietijoje (Frankfurte prie Maino) įkūrė John Bardenheier ir jai vadovauja iki šių dienų. Svarbiausias dalykas darbe -asmeninis kontaktas su klientais, kosmetologais. Tik taip galime suprasti ir pasitikėti vieni kitais,- sako John‘as.

Beauty Hills sėkmingai jau įsitvirtino Vokietijos, Austrijos, Rusijos, Šveicarijos, Lenkijos, Skandinavijos bei Pabaltijo šalių rinkose.

Beauty Hills – tai mažos molekulės, labai aktyvi kosmetika, prasiskverbianti giliai į odą ir dirbanti iš vidaus į viršų, taip pagerindama odos struktūrą.

Kosmetika veikia sinergijos principu – vienas produktas papildo kito veikimą.

Beauty Hills tikslas – tai per trumpą laiką pagerinti odos išvaizdą, kol oda iš vidaus taps sveikesnė. Tokiu būdu maždaug po 28 – 40 dienų klientės turės ne tik gražią, bet ir sveiką odą.

Svarbu!

Pradėjus naudoti Beauty Hills galimas pereinamasis laikotarpis. Maždaug po 2 savaičių reguliaraus naudojimo, galimi odos pabėrimai, pleiskanojimas, tempimas. Tai reiškia, kad oda stimuliuojama, pradeda geriau, aktyviau atlikti savo funkcijas, greičiau regeneruojasi. Tokia būsena gali tęstis 7 – 14 dienų.


Iškeltos prekės

bottom of page