Natūralus Greipfrutų Eterinis aliejus / Grapefruit Essential Oil 15 ml

SKU 00238
€26.30
Sandėlyje
1
Prekė detaliau

Greipfrutas pasižymi šviežiu, gaiviu aromatu, skatinančiu džiaugsmą, pasitenkinimą ir žaismingumą. Greipfrutų eterinis aliejus išgaunamas šaltuoju spaudimu iš šviežių vaisių žievelių. Taip atsiranda citrusinis aliejus, pasižymintis šviesiu greipfrutų vaismedžių aromatu. Tai saldus, atgaivinantis kvapas, kuris šiam eteriniam aliejui suteikia džiaugsmo, pasitenkinimo ir žaismingumo jausmą. Greipfrutų aliejus yra ne tik nuostabus eterinis aliejus, tinkamas garinti, tačiau taip pat puikus savos gamybos odos priežiūros produktų papildas. Galite įlašinti šio aliejaus į druskos šveitiklį, ir į kitus odą tonizuojančius eterinius aliejus - pvz., citrinų aliejų „Lemon“ ir kadagių aliejų „Juniper“ - jog oda atrodytų švelni.

Naudojimas

  • Galima pasigaminti gaivinamąją priemonę kambariams stikliniame butelyje su purkštuvu - sumaišyti greipfrutų, pipirmėčių, apelsinų, citrinų, bergamočių aliejus distiliuotame vandenyje.
  • Sumaišyti kelis lašus su baziniu aliejumi - naudoti masažo metu, nuotaikai pakelti.
  • Įlašinkite į odos priežiūros priemones - losjonus, tonikus ar valiklius, kad oda atrodytų švari ir sveika. Atminkite, kad greipfrutų aliejus yra šviesai jautri priemonė. Venkite tiesioginių saulės spindulių ar UV spindulių iki 12 valandų nuo išorinio naudojimo.
  • Galima atgaivinti virtuvės kvapą po maisto ruošos ar valymo, pasitelkę šviesų, nuotaiką pakeliantį greipfrutų aromatą.

Informacija etiketėse

Vietinis naudojimas: Praskieskite 1 lašelį šio aliejaus su 1 lašeliu „V-6 Vegetable Oil Complex“ arba alyvuogių aliejaus.
Aromaterapija: Garinkite iki 1 valandos 3 kartus kasdien.

Įspėjimas: Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nėštumo metu, maitinant krūtimi, vartojant vaistus ar sergant kokiomis nors ligomis prieš naudojant reikia pasitarti su gydytoju. Užtepę produktą ant odos, iki 12 valandų venkite buvimo saulėje ar UV spindulių.

Ingredientai: Greipfrutų (Citrus paradise)* aliejus

*100 % grynas eterinis aliejusIšsaugoti prekę

© 2015 - 2020 UAB „Dalike" | dailios.lt ™