Natūrali BioFresh kosmetika

Aukštos kokybės natūrali kosmetika su rožių vandeniu bei rožių aliejumi

„BIOFRESH“ įkurta 2000 m. Plovdive mieste (Bulgarija) – tai nauja ir moderni gamybos kompanija, už savo plėtrą dėkinga tiek savo jaunų ir aukštos kvalifikacijos specialistų komandai, tiek ir ilgalaikėms tradicijoms rožių kosmetikos pramonėje, savo regione.

„Mes sujungėme žinias apie gydomąsias žolelių galias ir jų konkretų poveikį odai su šiuolaikinėmis gamybos technologijomis. Mūsų aukštos kokybės kosmetikos gaminių serijos gaminamos pagal naujausius mokslo pasiekimus ir technologijas, švarios ir natūralios sudėties pagrindu ir atitinka visus produktų kokybės reikalavimus.“

Aukščiausioskokybės augalinių komponentųnaudojimas siekiant didžiausio efektyvumo– pagrindinisprioritetasmūsųkosmetikosplėtroje.Bulgarijos rožių aliejus– pats brangiausias, turintisdidžiausią paklausąpasaulyjeiryralabaisunkiaiišgaunamas. Iš bulgariškos aliejinės rožės „ROSA DAMASCENAMILL“, darvadinamos GĖLIŲ„KARALIENE“, jis išgaunamas distiliacijos būdu.Aliejaus sudėtyje yradaugiau kaip300tauriųjųmedžiagų, kurios suteikia stebuklingąpoveikįžmogaus organizmui. Tainepakeičiamas eliksyraskosmetikos srityje, farmacijos ir maistopramonėje.Rožių aliejus pasižymi stipriomispriešuždegiminėmis,antibakterinėmisirregeneracinėmis savybėmis, yraideali priemonė senstančių ir pažeistų audinių maitinimui, minkštinimui ir atsinaujinimui, lėtinamas ląstelių senėjimoprocesas. Savo subtiliuirsvaiginančiu aromaturožiųaliejus daro stiprųaromaterapinįpoveikįžmogaus organizmui–mažinanervinę įtampą,veikiakaipstiprusantidepresantasirafrodiziakas.

„Grožis per sveikatąiršvarą, harmonijoje sugamta“. Šis šūkis formuoja sveiką ir natūralų požiūrį plėtojant naują kosmetinę seriją „REGINA FLORIS – ROSE OIL OF BULGARIA”.

Šiuo metu Lietuvos rinkoje yra pristatytos šios kosmetikosserijos:

Linija „Rose Oil” –100% natūralūs produktai, kurių sudėtyje yrabiologiškai aktyvausrožių aliejaus. Šie produktai skirti prižiūrėti brandžią odą.

Linija „Regina Floris” – BE PARABENŲ !!!!

Bazinė Linija Rose of Bulgariair Saulės linija „Sun of Bulgaria“ – šiųserijųproduktų sudėtyje yranatūralusrožiųvanduo, turintis antibakterinių savybių beimažinantisodos sudirgimą.

Pagrindiniai saugumo ir efektyvumo principai:

1. Sukurta išskirtinai natūralių aktyviųingridientų pagrindu.

2. BePARABENŲ!!!

3. Bedirbtiniųdažiklių.

4. Begyvūninėskilmės komponentų.

5. Benaftos produktų.

6. Sudėtis – suderinus veiksmingumą irmalonumą.

7. Kiekviename produkte 100% grynas organinisBulgarijosrožiųaliejus.

Pagrindiniai komponentai:

100% grynas Bulgarijos rožių aliejus – unikalus produktas – pats vertingiausias ir netoksiškas eterinis aliejus gamtoje. Suteikia odai gyvybingumo;

Rožių vanduo – priešuždegiminis poveikis. Atkuria ir balansuoja odą, išvalo ląsteles nuo toksinų ir laisvųjų radikalų;

Ramunėlių ekstraktas – ramina ir minkština odą;

Baltasis molis – švelniai sugeria nešvarumus ir pašalina negyvas odos ląsteles;

Aloe – ramina, valo ir apsaugo jautrią odą;

Medetkų ekstraktas – apstugo nuo kenksmingo visų taršos formų šiuolaikiniame pasaulyje poveikio;

ARGILERINE® - novatoriška patentuota formulė su stipriai išreikštu „Botox‘o poveikiu“. Lygina raukšles, atstato ir giliai atpalaiduoja raumenų skaidulas. Stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, užtikrina ilgalaikį liftingo efektą;

Taukmedžio sviestas (Shejos sviestas) – užtikrina greitą ir ilgalaikį komfortą, skatina ląstelių atsinaujinimą, maitina ir apsaugo nuo naujų raukšlių susidarymo;

Migdolų sviestas – giliai įsigeria į odą ir minkština ją, stimuliuoja kolageno gamybą, atstato odos elastingumą;

Q10–regeneruojairstimuliuojaląsteliųatsinaujinimą.Oda atrodošviežiair gyvybinga.Lėtinasenėjimo procesą;

Hialurono rūgštis–ypatingai drėkina ir suteikia liftingo efektą;

Vitaminas E–stiprus antioksidantas.Apsaugoodą nuo laisvųjų radikalų;

Pantenolis–ramina,maitinair atstato;

Atstatantieji augaliniai biopeptidai– suteikia ilgalaikįliftingo efektą. Skatina kolageno ir elastino sintezę, lygina raukšles.

© 2015 - 2020 UAB „Dalike" | dailios.lt ™