top of page

Vacufit kapsulė

 

Metams bėgant žmogaus organizme, ypač jeigu nesilaikoma pačių elementariausių sveiko gyvenimo būdo taisyklių, sutrinka įvairios gyvybinės sistemos. Arterijose ir venose cirkuliuoja 20% kūne esančio kraujo. Kiti 80% kraujo randasi smulkiausiose kraujagyslėse - arteriolėse ir venulėse. Pirmiausia nustoja funkcionuoti būtent jos. Metabolizmo produktai nebepašalinami iš organizmo ir prasideda jų kaupimasis minkštuosiuose audiniuose. Organizmas "užsiteršia". Labai pavojinga, kai šios kraujagyslės nustoja funkcionuoti, nes sustoja ir normali organų veikla. Teršalų šalinimas iš minkštųjų audinių labai sudėtingas procesas, o vakuuminės terapijos dėka tai atliekama kuo puikiausiai. Vakuumas sudaro unikalias sąlygas dozuotai išsiplėsti paviršiniams ir giluminiams kūno skysčių tekėjimo kanalams. Taip labai aktyviai mankštinami limfos ir kraujo takai ir "pažadinami" jau nebedirbantys odos kraujo kapiliarai. Suaktyvinama tarpląstelinių skysčių cirkuliacija. Tokiu būdu pagreitėja kraujo, limfos ir tarpląstelinių skysčių cirkuliavimas ne tik odoje, bet ir giluminiuose audiniuose, sausgyslių struktūrose, o kartu ir refleksiškai su jomis surištuose vidaus organuose. Tada atsiranda galimybė iš organizmo pašalinti nuodingus medžiagų apykaitos produktus. Kai apykaita normalizuojasi, suaktyvėja ir organų veikla. Su šlapimu ir prakaitu sparčiai pradeda šalintis metabolizmo produktai iš kūno. Atsiradęs odos niežėjimas parodo, kad per atsivėrusias poras prasidėjo toksinų šalinimas. Kas svarbiausia, tam nereikia naudoti jokių vaistinių medžiagų. Tradicinėje gydymo sistemoje naudojamos vaistinės medžiagos tik labiau užteršia visas organizmo sistemas. Gydant vieną organą pašaliniais vaistų poveikiais pažeidžiami daugybė kitų ir taip be galo ir be teigiamo efekto.

 

Infraraudonieji spinduliai

 

Infraraudonųjų spindulių energiją absorbuoja žmogaus ląstelės, kas sukelia fizinį reiškinį, vadinamą „rezonansu". Tokiu būdu ląstelių veikla akimirksniu yra suaktyvinama, ko pasekoje pagerėja kraujo apytaka, padidėja deguonies lygis kraujo ląstelėse, pagreitėja medžiagų apykaita - atsiranda daugiau energijos. Infraraudonųjų spindulių bangos yra geras pagalbininkas lieknėjant. Šios bangos pagreitina medžiagų apykaitą gyvybiškai svarbiuose organuose ir endokrininėse liaukose, kas lemia didelį kalorijų praradimą. Toksinai ir kitos žalingos medžiagos yra pašalinamos iš organizmo per odą gausaus prakaitavimo metu. Infraraudonieji spinduliai padidina širdies ritmą ir kraujo apytaką, kas yra svarbu palaikant kiekvieno sveikatą. Širdies ritmas padidėja, kada daugiau kraujo perduodama iš vidinių organų link galūnių, nedidinant kraujospūdžio.

 

Vakuumas

 

Vakuumas suaktyvina limfos apytaką, skatina odos ir poodžio mikrocirkuliaciją, padidina leukocitų kiekį kraujyje. Dėl geresnio deguonės tiekimo suminkštėja audiniai, maitinami gilesnieji odos sluoksniai. Oda tampa elastingesnė ir lygesnė. Efektyvaus gydymo paslaptis - vakuumas, kuris pagreitina riebalų deginimo procesą. Kurso metu naudojamas vakuumas pagerina kraujotaką tose vietose, kuriose kaupiasi didžiausia riebalų dalis - šlaunyse, sėdmenyse, juosmenyje, ant pilvo ir odoje. Proceso metu naudojamas slėgis pagerina limfos cirkuliaciją ir pašalina skysčių perteklių. Vakuumas išlygina odą, padidina jos stangrumą ir sumažina nepageidaujamą riebalų kiekį. Vakuumas mažina net įsisenėjusį celiulitą, mažina audinių patinimą, randus, likusius po įvairių operacijų, nukarusius odos sluoksnius, likusius po nėštumo. Po procedūros, dėl suintensyvėjusios kraujotakos, įvairūs kremai ar kaukės žymiai geriau įsisavinami.

Rekomenduojama Vacufit naudoti 3 kartus per savaitę (kas antrą dieną), kol pasieksite norimus rezultatus.   Reguliari sesija 30 min. Kaina 12,10 €

bottom of page