Natūralus Kvapus neutralizuojantis, Atpalaiduojantis, Valantis Kedrų Eterinis aliejus / Cedarwood Essential oil 15 ml

00237
€17.70
Sandėlyje
1
Prekė detaliau
Kedrų eterinis aliejus neutralizuoja kvapus, pasižymi šiltu, atpalaiduojančiu aromatu, kuris garinant suteikia raminamąjį poveikį. Jis gali būti tepamas išoriniu būdu, siekiant drėkinti ir puoselėti odą ir plaukus.Kedrų (Cedrus atlantica) eterinio aliejaus medienos, šiltas, balzaminis aromatas, garinant sukuria atpalaiduojančią, raminančią atmosferą,

kad padėtų nusiraminti prieš miegą. Kedras pasižymi valančiomis ir drėkinančiomis savybėmis, tad galite papildyti savo pamėgtus odos priežiūros produktus. Tepant išoriniu būdu, oda atrodys sveika ir jaunatviška. Kedrų aliejumi galite masažuoti galvos odą ties plaukų šaknimis, jog plaukai atrodytų sveikesni.

Naudojimas

  • Prieš einant miegoti, galima užlašinti 1-2 lašus ant pagalvės.
  • Įlašinkite kelis lašus aliejaus į savos gamybos purškalą, sumaišytą su aliejais, tokiais kaip kvapiųjų citrinžolių, rozmarinų, arbatmedžių, mirtų, gvazdikėlių ir citrinžolių - naudokite sporto metu ar stovyklaudami.
  • Pasilepinkite namuose, masažuodami galvos odą. Sušildykite kelis lašus tarp delnų ir įtrinkite galvos odą ties plaukų šaknimis, jog plaukai atrodytų sveikiau.
  • Įlašinkite kedrų aliejaus į pamėgtus losjonus ir odos priežiūros produktus – kad efektyviau valytumėte ir drėkintumėte odą.

Informacija etiketėse

Išorinis naudojimas: Tepkite 2-4 lašus tiesiai ant norimos vietos. Skiesti nebūtina, nebent oda itin jautri. Naudokite pagal poreikį.
Aromaterapija: Garinkite iki 1 valandos 3 kartus kasdien.

Įspėjimas: Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nėštumo metu, maitinant krūtimi, vartojant vaistus ar sergant kokiomis nors ligomis prieš naudojant reikia pasitarti su gydytoju. Užtepę produktą ant odos, iki 12 valandų venkite buvimo saulėje ar UV spindulių.

Cedrus atlantica* (kedrų) žievės aliejus

*100 % grynas eterinis aliejus


Išsaugoti prekę