top of page

MASAŽAI VEIDUI

 

HOLLYWOOD MASAŽAS

(Veido – dekolte – pečių juostos – rankų masažas)

 

Pasimėgaukite unikaliu amerikiečių gydytojos Natali D sukurtu masažu, kurio dėka sustiprinami veido, kaklo, dekolte audiniai bei odos imuninė sistema. Oda taps žymiai gyvybingesnė, sveikesnė, stangresnė. Procedūra skirta visiems, kurie trokšta pabėgti nuo kasdienybės, sumažinti stresą, atsipalaiduoti, suteikti savo veidui ryškesnį ovalą, sustiprinti veido bei kaklo raumenis.

Po masažo siūloma individualiai parinkta kaukė, kuri idealiai pridrėkins, paskatins odos atsinaujinimą, apsaugos nuo kenksmingo aplinkos poveikio.

 

Trukmė:       30 min Kaina:       25 € be kaukės

Trukmė: 45-60 min Kaina: 35–40 € su kauke

 

IMPERATORIŠKAS KOBIDO MASAŽAS

 

Imperatoriškas veido masažas – Kobido – galinga, švelni, veidą atjauninanti procedūra.

Tai sudėtingas tradicinės Rytų Azijos medicinos sampratos ir japonų veido masažo technikų derinys.

Jis padeda atpalaiduoti ir pašalinti veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą ir stresą. Masažas padeda atjauninti ir atkurti veido odą ir gilesnius audinius, užkirsti kelią senėjimui bei sumažinti jo įtaką.

Greitais, smūginiais, ritmiškais prisilietimais yra stimuliuojama oda, atkuriama kraujo ir limfos apykaita, raumenys sutvirtinami ir tonizuojami, o veidą pasiekianti energijos srovė balansuoja ir sustiprina tiek viduje, tiek išorėje.

 

Trukmė: iki 60 min Kaina: 40 € su nenuplaunama kauke

 

 

 

INDIVIDUALIZUOTAS VEIDO MASAŽAS

 

Kiekvienas iš mūsų esame skirtingi ne tik veido bruožais, bet ir kaukolės struktūra, odos tipu ar amžiaus pokyčių morfotipu. Todėl labai svarbu masažą atlikti individualiai tik Jums pritaikius.

Tokiu būdu bus pasiektas geriausias, tik Jums skirtas masažo rezultatas.

Rezultate atsiras harmonijos ir ramybės pajutimas, akių žvilgesys, bus atstatomas raumenų balansas, atsiras odos skaistumas, raukšlės bus daug mažiau matomos, paryškės veido ovalas.

 

Trukmė:       30 min Kaina: 25 €

               iki 60 min Kaina: 40 € su nenuplaunama kauke

 

 

CHIROPLASTINIS VEIDO MASAŽAS

(pagal Paryžiaus Grožio Guru Pascal Coche metodiką arba Elena Zemskova`os IQ metodiką)

 

Chiroplastinis veido masažas – tai speciali masažo technika, kurią sukūrė Pascal Coche (Paskalis Košė) – profesorius, kineziterapeutas, Paryžiaus estetikos mokyklos anatomijos dėstytojas, 25 masažo technikų autorius. Kiekviena masažo technika kuriama 2 metus. Profesoriui talkina 120-ies profesionalų komanda, kurie savo ilgais tyrimais pabrėžia kiekvieno judesio svarbą bei tikslą.

Chiroplastinis masažas yra speciali masažo technika, kuriai būdingas stangrinamasis poveikis odai ir poodiniam sluoksniui. Masažo metu vyksta odos stangrinimas ir drenavimas, sukuriamas naujas veido kontūras. Teigiamus rezultatus galima pastebėti jau po pirmos procedūros.

Chiroplastinis masažas yra reali galimybė pakeisti veido formą, padaryti odą elastingą, pagerinti raumenų tonusą, paryškinti žandikaulio ir smakro linijas. Šis metodas veikia gilesnius odos sluoksnius.

Tai švelni, beskausmė ir labai efektyvi technika norint atpalaiduoti raumenis, atsikratyti skausmo, suteikti odai stangrumo, pašalinti toksinus, vandens perteklių.

Teigiamus rezultatus galima pamatyti jau po pirmos procedūros, tačiau norint ilgalaikio, tęstinio rezultato, tikslinga praeiti visą kursą, kurį vidutiniškai sudaro 10 – 15 procedūrų bei patartina derinti su pilingu ir veido kaukėmis.

Chiromasažas teigiamą poveikį turi ne tik fizinei būklei, bet ir emocinei būsenai. Dirbant su veidu, chiromasažas veikia kaip profilaktinė priemonė prieš raukšles, koreguoja veido ovalą, mažėja odos sausumas ir audinių patinimas. Jis puikiai keičia aparatinę miostimuliaciją. Ši technika didina odos elastingumą ir veido raumenų tonusą, oda prisotinama deguonimi, lengiau šalinami toksinai, skatinami ląstelių regeneracijos procesai, gerėja audinių mityba ir drėgmė, atlaisvinami endorfinai.

                       

Trukmė:         30 min Kaina:      25 € be kaukės

Trukmė: 45 - 60 min  Kaina:35-40 € su kauke

 

JAUNINANTIS LIFTINGO ir LIMFODRENAŽO MASAŽAS VEIDUI

(Rytietiškas arba pagal Prancūzijos grožio guru Pascal Coche)

 

Unikali veido liftingo procedūra, skirta odos priežiūrai nuo 25 m.

Procedūros metu, naudojant kelias unikalias masažo technikas, sistemingus judesius, pritaikant kiekvienam individualiai, atskiroms veido, akių, dekolte, sprando ir pečių juostos raumenų grupėms.

Procedūros poveikis:                                      

* išjudinami raumenys ir limfa,

* šalinami toksinai,

* tonizuojami ir stiprinami už odos standumą atsakingi raumenys,   

* gerinamas veido, kaklo, dekoltė odos tonusas,

* aktyvinama kraujotaka, limfotaka, audinių mikrocirkuliacija,

* mažėja ir lygėja mimikos, streso bei nuovargio raukšlės

* pakeliama suglebusi oda,

* formuojamas veido kontūras ir ovalas,

* mažėja dviguba pasmakrė,

* mažėja akių vokų patinimas,

* ląstelės skatinamos atsinaujinti,

* atpalaiduojami pečių juostos raumenys.

Oda skaistėja, įgauna jaunatviško spindesio, lėtėja odos senėjimas.

 

Trukmė: 30 min Kaina: 25 € be kaukės

Trukmė: 60 min Kaina: 35 € be kaukės / 40 € su kauke

              

 

PLASTINIS VEIDO MASAŽAS

 

Tai giliųjų veido raumenų masažas, kurio dėka mažėja įtampa veide. Tai gilus ir intensyvus masažas. Rezultate stimuliuojami veido audinių patinimai, tolygėja poodinis riebalinis sluoksnis. Tai masažas brandžiai, suglebusiai, ryškenėmis raukšlėmis, su sumažėjusiu elastingumu odai, turinčiai didesnį poodinį riebalų kiekį. Sausą ir ploną odą šis masažas stangrina ir skaistina.

Rezultate oda atrodo lygesnė, šviesesnė, padidėja raumenų tonusas, mažėja raukšlės ir įtampa žandikaulio srityje.

Tai masažas - profilaktinė priemonė prieš priešlaikinį senėjimą bet kokio amžiaus odai ir visiems odos tipams.

 

Trukmė: 30 min Kaina: 25 € užtepama nenuplaunama kaukė

 

 

PROCEDŪRA GRAŽINANTI PAAKIŲ ODĄ

 

Akys - sielos veidrodis. Šios zonos problemos dažniausiai apibūdinamos kaip raukšlės apie akis, odos elastingumo sumažėjimas, paburkimas arba tamsūs ratilai paakių zonoje. Siekiant jauninti odą apie akis, patartina naudoti priemones, skirtas paakių odai. Vibruojantys judesiai turi teigiamą įtaką odai apie akis. Puikūs rezultatai pastebėti atliekant limfos tėkmės stimuliaciją. Įvairių faktorių įtakoje, kaip gyvenimo būdas, žalingi įpročiai, senėjimas, limfos tėkmė sulėtėjimas kemšasi kraujagyslės, audiniuose kaupiasi skysčiai ir atsiranda paburkimas paakių zonoje (jei tai ne riebalinė išvarža). Limfodrenažas priverčia limfotaką dirbti teisingai, ko pasekoje šalinami toksinai ir pertekliniai skysčiai, mažėja paburkimai. Tamsių ratilų priežasčių gali būti daug, tai miego trūkumas, nuovargis, mityba, žalingi įpročiai, ilgalaikis buvimas saulėje, senėjimo procesai, paveldimumas, hormonai, atskiri susirgimai. Esant geležies kaupimuisi, limfodrenažas padeda išskirstyti perteklių, paakiai pašviesėja.

Po procedūros metu atlikto masažo, uždedama kaukė. Džiaugsitės jaunatvišku akių žvilgesiu...

 

Trukmė: 30 min Kaina: 30 € su kauke

 

MASAŽAS KALNŲ KRIKŠTOLO LAZDELĖMIS IR NEFRITU

 

Tai unikali metodika, atliekama dviem kalnų krikštolo lazdelėmis. Kalnų krikštolas masažo metu pirmiausiai pradėtas naudoti Izraelyje. Viduramžių alchemikai šį akmenį laikė pačiu stipriausiu ir unikaliausiu iš visų, randamų gamtoje. Kalnų krikštolas - skaidrus kvarco ir mineralų junginys, tinkantis kiekvienam. Išvertus žodį krikštolas, reiškia "suakmenėjęs vanduo". Nefritas turi struktūrą, kuri pagerina metabolizmą. Šis mineralas kaupia šilumą ir ją paverčia infraraudonuoju spinduliavimu, kas stimmuliuoja kraujotaką ir limfos tėkmę. Natūralių akmenų naudojimas masažo metu dar labiau sustiprina masažo efektą. Prieš naudojant kalnų krikštolo lazdeles atliekamas masažas rankomis. Po to naudojamos lazdelės ir prieinama prie veido sričių, kur rankomis neįmanoma prieiti. Masažo dėka, stiprėja veido audiniai, oda lygėja, gerėja tonusas, stangrumas ir elastingumas, gerėja medžiagų apykaitos procesai, oda atrodo labiau pailsėjusi ir jaunatviška.

 

Trukmė: 30 min Kaina: 30 € su nenuplaunama kauke

 

SKULPTŪRINIS MASAŽAS

 

Ši masažo technika yra labiau koreguojanti. Suaktyvinamas raumenų darbas, formuojamas veido ovalas, formos ir linijos. Stangrėja oda ir atrodo pailsėjusi, jaunatviška.

Tinkama bet kurime amžiuje

 

Trukmė:  30 min Kaina: 25 €

               60 min Kaina: 40 € su kauke

 

MIOFASCIALINIS MASAŽAS

 

Šis masažas veikia audinio viršutinius raumenis, todėl padedama jiems atsipalaiduoti ir gerinama audinių mityba, kraujo apytaka, limfos tekėjimas. Atliekamas apatinio veido trečdalio liftingas. Rezultate lygėja kaktos ir nasolabialinės raukšlės, mažėja pagurklis, mažiau pastebimos raukšlės apie akis. Pradeda geriau dirbti veido raumenys.

Netinka klientams, turintiems problemų su kraujagyslėmis.

 

Trukmė:  30 min Kaina: 25 €

                60 min Kaina: 40 € su kauke

 

BUKALINIS MASAŽAS

 

Tai giliųjų audinių masažas ir primena logopedinį masažą. Tai dar vadinama interoraline arba subgvinbaline technika. Ypatumas tas, kad masažas yra atliekamas iš burnos vidaus. Masažas atliekamas su pirštinėmis. Tai korekcija ovalo, veido formos, linijų skruostikaulių ar apatinio žandikaulio. Be to, masažo dėka gerinama nervinė inervacija, audinių mityba, stimuliuojamas nutekėjimas ir kt.

 

Trukmė:    30 min Kaina: 25 €

                 60 min Kaina: 40 € su kauke

 

GALVOS KAUKOLĖS IR VEIDO ATPALAIDUOJANTIS MASAŽAS

 

Tai malonus ir maksimaliai atpalaiduojamasis masažas, vyksta viso veido harmonizacija, skruostikaulių pakėlimas ir liftingas. Atsipalaiduoja nervinė sistema.

 

Trukmė: 60 min Kaina: 40 € su kauke

bottom of page