top of page

Kūno depiliacija vašku 

Taip! Depiliacija jau tapo SPA dalimi. Tai nebe skausminga procedūra. Dabar tai grožio ritualas. Grožio Galerijos Dailios meistrai dirba su ypatinga, Italijos gamintojų RICA depiliacijos sistema. Tobulas rezultatas – tai neatsitiktinumas. Tai daugybės metų patirties, pažengusių technologijų bei natūralumo pasėkmė. Rica depiliacinės sistemos paslaptis – 98% natūralūs ingredientai. Jokių dervų, jokių naftos produktų. Daugiau jokių bėrimų, jokių nemalonių pojūčių. Mūsų meistrų profesionalumas neleis Jums jaustis nejaukiai procedūros metu. O po plaukų šalinimo džiauksitės lygia, sveika bei švelnia it šilkas oda. Pas mus taip pat galima įsigyti priemonių letinančių plaukelių ataugimą, raminančių odos gelių, minkštinančių maitinančių kremų kūnui. 

 

Kaip pasiruošti depiliacijai, kad procedūra sukeltų kuo mažiau diskomforto? 

Pasirinkite tinkamą laiką.

 Neatlikite depiliacijos likus 24 – 48 valandoms iki planuojamų atostogų, saulės vonių, šventės, maudynių, pirčių ar aktyvaus sporto. Po depiliacijos oda lieka lyg nuoga, todėl ji gali rausti, ją gali paberti, o būnant saulėje, likti pigmentinės dėmės. Praėjus 48 valandoms ypatingo atsargumo laikytis nebereikia. Moterims – depiliacijai rinkitės laiką, praėjus savaitei po ciklo ir ne vėliau kaip likus savaitei iki ciklo. Ciklo metu Jūsų kūnas ypatingai jautrus ir nepakantus skausmui, ypač atliekant procedūrą pirmąjį kartą. 

Tinkamas plaukelių ilgis. 

Jei plaukas minkštas, plonas, depiliacijai pakaks 5 – 7 mm ilgio plaukelių. Jei plaukas storas ir kietas, teks palaukti, kol plaukeliai paaugs iki 7 – 10 mm ilgio (maždaug 2 savaitės po paskutinio skutimo). 

 

Svarbu!!! 

Prieš depiliacijos procedūrą nevartoti alkoholio, kofeino, nuskausminamųjų vaistų ar bet kokių preparatų skystinančių kraują ar galinčių turėti įtakos procedūros kokybei. Privalote įspėti kosmetologą apie vartojamus vaistus, geriamą arba tepamą bet kokiuos formos vitaminą A, kontraceptikus, per paskutines 10 dienų atliktą cheminį pilingą, nėštumą, diabetą ar kitas aplinkybes, galinčias įtakoti procedūrą. 

 

Atminkite!!! 

Visos proedūros atliekamos atskirame, uždarame kabinete, o mūsų patyrę specialistai leis Jums jaustis laisvai ir komfortiškai. Pirmas plaukų šalinimo kartas visada labiausiai skausmingas, tačiau pasirinkę mus, Jūs gaunate aukščiausios kokybės paslaugas su visuomet tik profesionaliomis priemonėmis bei aukštos kvalifikacijos meistrais. 

 

 Veido srities depiliacija 

Dėl tam tikrų priežasčių – sutrikus harmonų veiklai, vartojant tam tikrus vaistus, dėl ligos – moterųorganizme padidėja vyriškų harmonų kiekis. Tuomet neįprastose moterims vietose ( viršutinės lūpos, barzdos, veido šonų srityse) padidėja plaukuotumas. Patikėkite, Jūs tokia ne viena. Greičiausias, paprasčiausias, patogiausia bei saugioausias būdas to atsikratyti – depiliacija vašku. 

 

Trukmė: 5 – 20 min. Kaina: nuo 5 €  

 

Rankų / Kojų depiliacija 

Nesvarbu, ar turite pūkelinius plaukelius rankų, šlaunų srityse, ar juodus kietus plaukus ant blauzdų – nepageidaujamas plaukas yra nepageidaujamas plaukas ir erzina jis mus vienodai. Išeitis paprasta – depiliacija vašku. Procedūra užtruks vos pusvalandį, o rezultatu džiaugsitės keletą savaičių. Procedūros metu ne tik bus pašalinti nepageidaujami plaukeliai, bet ir negyvos, suragėjusios ląstelės nuo epidermio paviršiaus, todėl oda tampa lygesnė, švelnesnė, geriau pasisavina drėkinamąjį, maitinamąjį kremą/losjoną, deginantis, įgaunamas kur kas gražesnis bei ilgiau išsilaikantis įdegis. 

 

Trukmė: 10 – 30 min Kaina: nuo 15 €  

 

 

Bikini depiliacija

 Pastaraisiais dešimtmečiais bikini srities priežiūrai skiriamas itn didelis dėmesys ir ne tik paplūdimio sezono metu. Bikini srities depiliacija ir dizainas – įprasta procedūra daugumai moterų, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar statuso, tačiau šia tema visuomenėje vis dar kalbame patyliukais. Tai subtiliausia depiliacijos procedūra. Tačiau kosmetologui – tai kasdienybė, todėl jokiai gėdai čia vietos nėra. Bikini srityje renkamės iš kelių depiliacijos būdų: Higieninis – dažniausia šią depiliaciją renkasi moterys, kartu su pilna kojų depiliacija ir plaukeliai imami tik iki dėvimų kelnaičių kraštų. Tokios procedūros metu, klientė paprastai dėvi apatinų trikotažą. Trukmė: 10 min. Kaina nuo 10 € 

 

Prancūziškas – tai tiesi plaukelių linija, maždaug dviejų 2 – 3 cm pločio, einanti per vidurį. Plaukeliai iš nugarinės dalies nešalinami. Trukmė – 15 min. Kaina – nuo 15 € 

 

Braziliškas – tai depiliacija, kada plaukeliai visiškai pašalinami iš priekio, vidinėje bei nugarinėje srityse, su galimybe palikti ploną juostelę ar trikampėlį priekyje. Apatinio trikotažo klientė procedūros metu nedėvi. Trukmė –20 – 45 min. Kaina – nuo 20 €  

 

  

Antakiai - 5 €  Ausų sritis - 7 €  Nosies sritis - 7€  Pažastų sritis nuo 15 €   Rankų sritis nuo 15€  

Krūtinės sritis nuo 10 €   Nugaros sritis nuo 20€ 

 

 

*  kaina priklauso nuo plaukų kiekio ir procedūros trukmės 

bottom of page